Site icon 24pro

Osiedle Podbórzańska zaprasza na Dzień Otwarty 28 listopada

Osiedle Podbórzańska zaprasza na Dzień Otwarty w sobotę 28.11 w godzinach 10-16 na terenie osiedla.

W 2011r. NORACO Sp. z o.o. przystąpiła do realizacji Osiedla Podbórzańska na szczecińskim Warszewie. Doskonała lokalizacja kompleksu w pobliżu Puszczy Wkrzańskiej – raju dla spacerowiczów i rowerzystów i jednocześnie znakomity dojazd do centrum miasta są atutem inwestycji.

Budynki to komfortowe dwupiętrowe apartamentowce, zaprojektowane tak, aby sprostać oczekiwaniom przyszłych mieszkańców. Atrakcyjna architektura, wysoka jakość wykonania, duże odległości między budynkami i kontrolowany dostęp do każdego z nich to coś co wyróżnia ofertę.

Duży nacisk  deweloper położył na wygodę i niski koszt użytkowania lokali. Każdy apartament posiada ekonomiczny, indywidualnie opomiarowany i bezobsługowy system ogrzewania. Parametry wszystkich przegród budynku znacznie przewyższają obowiązujące normy dotyczące ochrony cieplnej obiektów. Dodatkowe izolacje ścian, stropów, połaci dachowych, potrójnie szklone okna z dwiema strefami gazowymi wyróżniają inwestycję od konkurencji i spowodują, że przyszli właściciele mieszkań na Osiedlu Podbórzańska cieszyć się będą rachunkami o kilkadziesiąt procent niższymi od kosztów użytkowania mieszkań budowanych w obecnych standardach.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based’ custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników’]strona inwestycji[/usersultra_protect_content]
[googlemap title=’Osiedle Podbórzańska’ width=780 height=300 zoom=14]Szczecin, Podbórzańska, Poland[/googlemap]

 

Exit mobile version