Site icon 24pro

Meubles de Charme – meble pełne uroku

Firma Paris Prestige Sp. z o. o. zajmuje się importem i sprzedażą francuskich mebli i dekoracji oraz doradctwem i aranżacją wnętrz. Wiodącym asortymentem  firmy jest kolekcja francuskich mebli do salonu, jadalni, sypialni – Meubles de Charme „meble pełne uroku”.

Kolekcja mebli Meubles de Charme to rzemieślniczo wykonane meble, w całości z litego drewna – tekowego i mahoniowego, malowane ręcznie, postarzane innowacyjnymi metodami – między innymi techniką poco vecchio, której używa się do stworzenia efektu starości. Poco vecchio jest metodą postarzania wyglądu mebla pozwalającą zachować jego szlachetny charakter.

Widoczne przetarcia na meblach są więc zamierzone i nie tylko nadają „stary” wygląd, ale przede wszystkim dodają „charme” – wdzięku i subtelnej elegancji. Kolekcja nawiązuje do stylu prowansalskiego, retro, shabby, lekko rustykalnego.

Paris Prestige Sp. z o. o. zachęca do tworzenia własnych, personalizowanych mebli oraz do „łączenia epok” – harmonijnego połączenia we wnętrzu mebli Meubles de Charmez elementami nowoczesnymi.

Meubles de Charme pomogą nadać upragniony styl, ale przede wszystkim „duszę” zarówno klasycznym, jak i współczesnym wnętrzom.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based’ custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników’]strona firmy[/usersultra_protect_content]

 

 

 

 

Exit mobile version