Site icon 24pro

METALMINT – z miłości do metalu

Na szczególną uwagę zasługują designerskie i niezwykle oryginalne metalowe lampy wiszące marki METALMINT. Sprawdzą się w salonie, gabinecie, we wnętrzach biurowych, hotelowych. Tworzą niepowtarzalny klimat.

Światło przechodzące przez metalową konstrukcję daje ciekawe efekty wizualne. Idealnie komponują się z monochromatycznymi ścianami, cegłą i betonem. Lampy zaprojektowane i wykonane przez artystów plastyków. Ze względu na ręczne wykonanie, każdy egzemplarz może nieznacznie różnić się od przedstawionego na zdjęciach. W ofercie przygotowano różne rodzaje przewodów dostosowane do modelu lampy i sposobu wykończenia powierzchni.

Niewątpliwym atutem lamp marki METALMINT są liczne rodzaje wykończenia:

Niebanalny jest również zespół  METALMINT, którego twórcą jest Andrzej Dyga. Absolwent Wydziału Form Przemysłowych krakowskiej ASP, od lat dziewięćdziesiątych projektuje i realizuje elementy wystroju wnętrz z metalu (i nie tylko); meble, lampy, a także kraty i balustrady. Po skończeniu dodatkowych studiów podyplomowych konserwator zabytków metalowych. Również twórca pięknych rzeczy od dawna. Naprawdę nikt nie wie tyle o metalu, co Andrzej.

METALMINT to również Paweł Rucki. Fotografik, także prasowy. Zatrzymał w kadrze wiele osób i miejsc. Wie, jak ważne jest światło, dobrze dobrane tworzy cuda, źle – zniszczy nawet doskonałe wnętrze. Też kocha metal. Jako dziecko z własnej, nieprzymuszonej woli, chodził po złomowiskach.

Dziś specjalizujemy się w projektowaniu autorskich metalowych lamp. Tworzymy z metalu także niepowtarzalne meble i przedmioty codziennego użytku.

 

strona firmy

Facebook

 

Exit mobile version