Site icon 24pro

Mediokom – nowy trend w aranżacji wnętrz

Każdy kto choć raz urządzał swój pokój lub mieszkanie, stawał prędzej czy później w obliczu trudnego wyboru: jakie dodatki wybrać? Dostępność artykułów do dekoracji wnętrz jest ogromna. Czy jednak odzwierciedlają one nasz charakter w pełni, są wyjątkowe, bo stworzone na bazie wspomnień, unikatowe, bo powstały z pasji i zaangażowania? Każdy kto chce otaczać się pięknymi przedmiotami, za którymi kryje się coś więcej niż bezosobowa machina, powielająca te same wzorce, powinien wykorzystać moc współczesnego druku.  Bo świat druku wkroczył właśnie w zupełnie nowy wymiar –  dostępny dla każdego i wyjątkowo spersonalizowany.

Mediokom wykorzystując możliwości technologii druku UV oferuje przedmioty do aranżacji wnętrz, unikatowe na skalę światową, bo stworzone w ścisłej współpracy z Klientem i jedyne w swoim rodzaju, bo powstałe na bazie indywidualnych preferencji. Nasza oferta to propozycja dla ludzi pomysłowych i kreatywnych, którzy lubią otaczać się pięknymi przedmiotami. Dzięki naszym produktom i własnej inwencji twórczej, nadacie Państwo swoim wnętrzom wyjątkowego charakteru.

Oferujemy szklane panele kuchenne z wybraną przez Państwa grafiką. Możemy zadrukować płyty meblowe, które po złożeniu stworzą wyjątkową szafę. Od dzisiaj zwykłe lustro, drzwi czy meble nabiorą wyjątkowego charakteru, dzięki innowacyjnemu zastosowaniu techniki druku UV. Możliwości zastosowania zadrukowanego szkła czy płyty meblowej ogranicza tylko nasza wyobraźnia. Nowoczesny park technologiczny pozwala nam zadrukować dowolnie wybraną grafiką każdą powierzchnię płaską.

Uzupełnieniem naszej oferty są tapety, na których nadrukować możemy wybraną przez Państwa grafikę, w tym także zdjęcie z prywatnego albumu. Nasza linia dla najmłodszych obejmuje tablice kredowe w dowolnie wybranym kształcie. Na deser zostawiamy napisy wycinane z folii oraz folię magnesową, którą również możemy wyciąć, tworząc dowolny kształt.

Mediokom powstał dla wszystkich tych, którzy cenią sobie indywidualizm, poszukują niebanalnych rozwiązań i mają odwagę, aby pokazać swój charakter.  Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy chcą w oryginalny sposób zaaranżować swoje pomieszczenia. Wyznaczamy trendy, oferując wyjątkową i kompleksową usługę z zakresu aranżacji wnętrz. Zapraszamy do współpracy!

Już w najbliższy weekend 17 i 18 września 2016r. będziecie Państwo mieli okazję zobaczyć nasze produkty na żywo. Zapraszamy do hali wystawienniczej Expo Silesia w Sosnowcu, na 6 edycję Targów SIBEX Jesień, w godzinach od 9:00 do 17:00 oraz do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach na „Targi Nieruchomości przyjdź, kup i zamieszkaj na swoim”, w godzinach od 10:00 do 16:00. Do zobaczenia!

strona firmy

Exit mobile version