Site icon 24pro

Warszawa: wyjątkowa oferta Madison Apartments

Madison Apartments  przygotował wyjątkowe rabaty do 700zł/m2 dla penthousów od 70 do 140m2.

Przyjdź i zobacz apartamenty zlokalizowane w wyjątkowym otoczeniu, otulone lasem. Liczne są atuty tej warszawskiej inwestycji. Narożne przeszklenia i dwupoziomowe mieszkania z wysokimi antresolami zachwycają najbardziej wyszukane gusta.

Madison Apartments to kameralne osiedle idealne dla osób poszukujących wymarzonego mieszkania blisko centrum Warszawy, a równocześnie otoczonego zielenią i pozbawionego zgiełku miasta. Położone w zacisznej części Żoliborza osiedle otoczone jest 44 hektarowym kompleksem terenów leśnych i posiada bezpośrednie wejście do Lasku na Kole. Dodatkowy relaks i odprężenie zapewni mieszkańcom nowoczesny kompleks Gym i SPA.

Osiedle Madison Apartments to odzwierciedlenie wyobrażeń o własnym mieszkaniu na zielonym Żoliborzu. Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i tworzymy naszą inwestycję w oparciu o najwyższe standardy. Apartamenty Madison zostały zaprojektowane zgodnie z ideą „Design for living” ze szczególną troską o szczegóły, w tym ciekawą architekturę, doświetlenie mieszkań, funkcjonalne rozkłady, udogodnienia, bezpieczeństwo i kameralność.

 

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based’ custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników’]strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

]

 

Exit mobile version