Site icon 24pro

Lumiforma – Światło i forma

Lumiforma to nowa marka na polskim rynku oświetleniowym, która zrodziła się z przekonania, że światło w niebanalnej, a jednocześnie prostej i nowoczesnej formie może nadać wnętrzu wyjątkowy klimat i charakter.

Pierwsza kolekcja, którą oferuje firma to plafony, które można mocować zarówno na suficie jak i na ścianach.  Lampy prezentowane są w wielu kolorach, od tradycyjnej bieli, poprzez elegancką szarość, delikatną wanilię do tak niepowtarzalnych jak niebieski turkus czy pistacjowa zieleń. Żywe, nasycone kolory powodują, że oświetlenie staje się elementem wystroju wnętrza, którego nie sposób nie zauważyć. Dodatkowo, konstrukcja lamp pozwala na zmianę koloru jeśli zapragniemy odmiany w naszych wnętrzach, a nawet w zależności od nastroju czy pory roku.

Docenią  Klienci Lumiformy, dla których światło jest ważnym elementem wnętrza, a także Ci którzy poszukują nowoczesnego designu i jakościowego wykonania.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based’ custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników’]Strona projektanta[/usersultra_protect_content]

 

Exit mobile version