Site icon 24pro

Park Avenue Apartments – jedyna taka inwestycja w Krakowie

Echo Investment realizuje budowę luksusowego osiedla u zbiegu ulic Czarodziejskiej i Tynieckiej w Krakowie. Prestiż mieszkania w centrum historycznego miasta, pozbawiony wielkomiejskich kompromisów. Miejski szyk sąsiaduje z podmiejską swobodą. Ten potencjał posłużył do stworzenia projektu łączącego wygodę i unikalne walory krajobrazu z nowoczesnymi technologiami.

 

Na kompleks apartamentowy, w którym łącznie powstaną 53 lokale, złoży się siedem trzypiętrowych budynków. W każdym z nich znajdzie się od 5 do 11 apartamentów o metrażach od 70 do 200 mkw. Średnia cena za mkw. wynosi ok. 15 000 zł.

 

Park Avenue Apartments jest zlokalizowany w Starych Dębnikach, w pobliżu Wisły i Zamku Królewskiego na Wawelu. Apartamenty wyposażone będą w przestronne tarasy o powierzchni od 25 do 150 mkw., do lokali na parterze przynależeć będą ogródki o powierzchni od 70 do 110 mkw. Mieszkańcy kompleksu będą także mogli korzystać ze strefy fitness i terenów Parku Dębnickiego z placem zabaw. Na terenie osiedla działać będzie całodobowa recepcja.

 

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based’ custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników’]strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

 

 

[googlemap title=’Park Avenue Apartments -’ width=780 height=300 zoom=14]Kraków, Czarodziejska, Poland[/googlemap]

 

 

strona inwestycji

 

Exit mobile version