Jesteś tutaj
Strona Główna » Aktualności » Łódź: Budowa osiedla Siedem Klonów zakończona

Łódź: Budowa osiedla Siedem Klonów zakończona

Wyjątkowe domy na Złotnie zostały zakończone. Osiedle Siedem Klonów przygotowało dla wszystkich zainteresowanych zakupem nowego mieszkania wyjątkową ofertę. Do końca roku ceny niższe o 20.000 zł i nie pozostaje nic innego jak dołączyć do grona szczęśliwych mieszkańców.

Nowe, ekskluzywne osiedle domów jednorodzinnych Siedem Klonów jest niestandardowym projektem przeznaczonym dla najbardziej wymagających klientów, których interesują prestiżowe domy na sprzedaż pochodzące z rynku pierwotnego. Właścicielem inwestycji jest Comfortime Developer, a głównym wykonawcą znany kaliski deweloper – Firma Budowlana Antczak z Kalisza.

Inwestycja zlokalizowana jest pomiędzy ulicami Złotno a Podchorążych, w dzielnicy Polesie. Zapewnia bliskość do centrum Łodzi, a ogromna ilość terenów zielonych na osiedlu stwarza wspaniałe miejsce do wypoczynku i rekreacji. Nowe domy w Łodzi od kaliskiego dewelopera posiadają własne garaże oraz działki, gwarantujące spokój i intymność, a wspólne dziedzińce są doskonałą okazją do prowadzenia życia towarzyskiego.

Ekskluzywne domy z rynku pierwotnego, wyróżniają się standardem wykończenia oraz dbałością o detale. Deweloper zadbał o najnowsze rozwiązania architektoniczne, ergonomię i funkcjonalizm oraz starannie przygotowane tereny zielone, tak aby domy na Złotnie były marzeniem każdego. Dzięki temu, nowe osiedle Siedem Klonów jest idealnym miejscem do zamieszkania.

strona inwestycji

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP