Site icon 24pro

Kuchnie VIGO – klasycznie i nowocześnie

kuchnie VIGO

kuchnie VIGO

kuchnie vigo
kuchnie Vigo – AVINIA

Kuchnia jako integralny element każdego domu czy mieszkania jest dla wielu wyzwaniem gdyż nie powinna odbiegać od koncepcji urządzenia pozostałej części projektu. Rozważając koncepcje stylistyczne warto zwrócić się o fachową pomoc w projekcie. Studia kuchenne posiadają w swojej ofercie zarówno kuchnie stylizowane jak i nowoczesne. W ramach powyższego podziału, Kuchnie VIGO oferują kilkanaście różnych wariantów i rozwiań.

Klasyka i nowoczesność tylko z pozoru nie mogą iść w parze. Nowoczesne materiały zamknięte w klasycznej formie sprawdzą się szczególnie w większych pomieszczeniach. Proste, oszczędne kształty i linie zdecydowanie sprawdzą się w przypadku także mniejszych wnętrz, w których nadmierna ilość ozdobników jedynie pomniejszy optycznie wnętrze.

W ofercie firmy znajdziemy szeroki wachlarz frontów renomowanych firm jak i sprawdzone urządzenia wyposażenia kuchni, idealnie wpasowane w projekt. Dbałość o detale to nie tylko frezowane fronty ale również np. kryształowe dodatki, doskonale uzupełniające wnętrze. Ponadto warto zwrócić uwagę na zastosowane w projekcie blaty kuchenne i sposób ich montażu, czy osadzenie płyt – gdyż te elementy doskonale współgrają i dopełniają całość koncepcji.

Strona producenta

Exit mobile version