Site icon 24pro

Kraków: ukończono II etap inwestycji Start City

Klucze do swoich nowych lokali mogą już odebrać mieszkańcy drugiego budynku realizowanego w ramach inwestycji Start City w Nowym Prokocimiu. W efekcie, na krakowski rynek nieruchomości trafi ponad kilkadziesiąt nowych mieszkań.

 

Inwestycja Start City przy ulicy Republiki Korczakowskiej w Krakowie była realizowana dwuetapowo. Wraz z początkiem 2014 roku, do użytkowania został oddany jeden z 11-piętrowych wieżowców. W tym tygodniu ukończony drugi i zarazem ostatni etap tej inwestycji.

 

Cały kompleks składa się z kilkudziesięciu lokali o zróżnicowanej powierzchni – od 26 do 63 m kw. Inwestycja znajduje się w atrakcyjnej części Krakowa – zaledwie 3 km od obwodnicy, a jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie rozbudowanej sieci komunikacyjnej (tramwajowej i autobusowej) łączącej z centrum miasta.

 

– Od początku realizacji inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Już w III kwartale 2015 r. sprzedano ponad 80 proc. mieszkań w pierwszym wieżowcu i obecnie dostępne jest już tylko kilka ostatnich lokali. Nabywców znalazło także kilkadziesiąt procent apartamentów w drugim budynku – mówi Marek Szmolke, prezes PB Start.

Dla wszystkich tych, którzy chcieliby zakupić mieszkanie w inwestycji Start City deweloper przygotował świąteczną promocję. Dzięki niej, do końca roku wiele mieszkań dostępnych w ofercie można nabyć w niższej cenie.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based’ custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników’]strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

[googlemap title=’Start City’ width=780 height=300 zoom=14]Kraków, Republiki Korczakowskiej 17, Poland[/googlemap]

Exit mobile version