Site icon 24pro

Kraków: Mieszkania nowego etapu Casa Feliz już w sprzedaży!

Casa Feliz (w języku portugalskim – szczęśliwy dom) to cieszący się dużym zainteresowaniem projekt mieszkaniowy realizowany na krakowskim Żabińcu, tylko 3,5 km od krakowskiego Rynku i Dworca Głównego. W ofercie dewelopera pojawiły się właśnie mieszkania najnowszego, trzeciego etapu tej inwestycji. Budowa rozpocznie się już wiosną, a jej zakończenie przewidziane jest na III kw. 2017 roku.

W ramach realizacji etapu III powstanie jeden budynek, którego prosta, a zarazem nowoczesna bryła, biel elewacji i ciekawie zaprojektowane elementy drewniane, korespondują z budynkami poprzednich etapów. Znajdą się tutaj 74 mieszkania o zróżnicowanych metrażach – od kameralnych kawalerek o pow. 24 m2, aż po przestronny apartament o pow. 114 m2 z dużym tarasem dachowym. Mieszkania mają dostęp do licznych balkonów i tarasów, a te na parterze do ogrodzonych ogródków do wyłącznego korzystania. Budynek ulokowany jest na dużej działce więc nie zabrakło miejsca na sporo zieleni, elementy małej architektury czy plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców, z bezpiecznym i certyfikowanym sprzętem. W ofercie znajdują się również naziemne i podziemne miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie.

Warto podkreślić, że inwestycja realizowana jest na gruncie objętym prawem własności, a jej generalnym wykonawcą jest Chemobudowa – Kraków S.A.

W ramach inwestycji Casa Feliz znajdują się również ostatnie gotowe mieszkania etapu I, oraz mieszkania etapu II z terminem realizacji już w III kw. 2016.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based’ custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników’]strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

[googlemap title=’Casa Feliz’ width=780 height=300 zoom=14]Kraków, Żabiniec 69, Poland[/googlemap]

 

Exit mobile version