Site icon 24pro

Kameralny apartamentowiec na Mokotowie!

Kameralny budynek apartamentowy z 11 mieszkaniami w odległości ok. 900 metrów od Galerii Mokotów wybudowała firma ECO-Classic. Budynek znajduje się na terenie powstającego przy ul. Obrzeżnej osiedla Hubertus. Uzyskanie pozwolenia na jego użytkowanie planowane jest w końcu 2015 r.

 

Kameralny, trzypiętrowy budynek apartamentowy zrealizowany przez ECO-Classic w ramach osiedla Hubertus to projekt o skali niespotykanej na warszawskim pierwotnym rynku nieruchomości mieszkaniowych, zwłaszcza tej części stolicy.

 

– Tak kameralny budynek jak nasz to wyjątkowa okazja dla wymagających klientów, którzy w tej części Warszawy szukają dobrej architektury i wysokiej jakości wykonania – mówi Zuzanna Kordzi, dyrektor ds. handlowych w ECO-Classic i wylicza jego cechy.- Nowoczesny, willowy, z przestronnymi mieszkaniami i możliwością zlecenia concierge codziennej dostawy porannych zakupów prosto pod drzwi, na zamkniętym osiedlu, z dużym wspólnym terenem zielonym. Idealne rozwiązanie dla osób, które jednocześnie chcą, korzystając z wszystkich wygód życia w mieście- w tym nie tracenia czasu na stanie w korkach- cieszyć się spokojem zielonego otoczenia i wygody własnego domu.

 

W budynku znajduje się 11 przestronnych, głównie 100-metrowych apartamentów. Apartamenty znajdujące się na parterze mają 70-metrowe ogródki. Wszystkie lokale mają balkony lub tarasy. Duże, drewniane okna typu porte fenetre zapewniają mieszkaniom korzystną ekspozycję, a blisko 3-metrowa wysokość wnętrz podkreśla jakość projektu architektonicznego. Wygodna winda i brak barier architektonicznych, tak w samym budynku, jak i w obrębie osiedla pozwalają na bezpieczne i komfortowe poruszanie się po nim osobom niepełnosprawnym i rodzicom z małymi dziećmi.

 

Jasne elewacje dobrze korespondują z dojrzałą zielenią roślinności oraz płynnie przechodzą w eleganckie wnętrze wejściowego hallu. Przy budynku powstanie około 700-metrowy osiedlowy park z efektownym oświetleniem, altankami oraz siedziskami. Styl budynku nawiązuje do tradycyjnych mokotowskich willi.

 

Budynek znajduje się w północnej części osiedla. Dojazd do niego możliwy będzie międzyosiedlową wewnętrzną drogą, biegnącą wzdłuż ostatniego budynku inwestycji. Do mieszkań przygotowane zostaną 32 miejsca postojowe na podziemnym parkingu.

 

Bogata oferta usługowo-handlowa, osiedlowa sala zabaw, w której odbywają się zajęcia dla dzieci (m.in. edukacyjne, kreatywne) i dorosłych (m.in. fitness) oraz serwis concierge i usługi osiedlowej, ekologicznej myjni dopełniają wygody inwestycji.

 

Na wybudowanym na ponad 4,5 hektarowej działce osiedlu, mieszkańcy mają do dyspozycji pond 11 000 m kw. atrakcyjnie, funkcjonalnie zaaranżowanych terenów zielonych, z różnorodną roślinnością i dorosłymi drzewami. Obecnie w budynku trwają prace instalacyjno –wykończeniowe.

 

Ceny m2 wynoszą od 7800 zł do 9350 zł.

 

strona inwestycji

Exit mobile version