Site icon 24pro

Murapol liderem rynku deweloperskiego

W 2015 zostało zawartych 2400 umów sprzedaży mieszkań i jest to bez wątpienia rekordowy wynik Murapolu i zarazem najlepszy rezultat osiągnięty na polskim rynku deweloperskim w bieżącym roku.

Jak wynika z zestawienia przygotowanego przez redakcję „Dziennika Gazety Prawnej” Murapol zawarł najwięcej umów sprzedaży mieszkań spośród wszystkich firm deweloperskich w Polsce.

Po raz pierwszy w historii deweloper przekroczył pułap dwóch tysięcy umów podpisanych z Klientami w trakcie jednego roku. Przemyślana strategia inwestowania w nieruchomości skutkuje dynamicznym, a jednocześnie stabilnym wzrostem sprzedaży na przestrzeni ostatnich lat.

Na wynik Spółki złożyła się sprzedaż mieszkań w 20 inwestycjach deweloperskich realizowanych w 11 miastach Polski. Murapol S.A. planuje rozpoczęcie w 2016 roku minimum 8 kolejnych inwestycji mieszkaniowych.
Oferta Murapolu rozszerzy się ponadto o mieszkania w kolejnych miastach, m.in. Łodzi i Bydgoszczy.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based’ custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników’]strona inwestora[/usersultra_protect_content]

 

Exit mobile version