Site icon 24pro

IKER – ujarzmiony żywioł nieujarzmiona forma

IKER od od początku swojego istnienia produkuje wysokiej klasy meble tapicerowane, przeznaczone do wnętrz mieszkalnych i publicznych oraz uzupełniające je dodatki, które sprzedajemy klientom z ponad 30 państw.

To jednak nie wszystko – projektanci obserwują zmiany zachodzące we współczesnym świecie, rozmawiają z ludźmi, poznają ich styl życia, potrzeby, marzenia. Starają się zachować najlepsze rzemieślnicze tradycje i wdrażać najnowsze technologie. Robią wszystko, co niezbędne by kreować dobre wzornictwo, bo taki właśnie cel stawiają sobie tworząc firmę IKER.

Dizajn nie jest dekoracją ani modą. Dizajn dotyka ważnych zagadnień funkcjonalnych, ergonomicznych, społecznych, ekonomicznych, komentuje zjawiska kulturowe. Bez tak pojmowanego dizajnu nie ma dobrych produktów – dlatego oprócz nowoczesnych maszyn, doświadczonych pracowników oraz wysokiej jakości materiałów dostarczanych przez renomowanych producentów niezbędni są ludzie, którzy mają tę świadomość, a swoją wiedzę i talent potrafią przełożyć na język form. Tacy są właśnie projektanci. To ich kreatywność powoduje, że mogą poszczycić się meblami docenianymi na całym świecie.

Hidden to wizja siedzisk do wysokiej klasy wnętrz publicznych. Wyrazisty, by przyciągał uwagę i budził emocje, ale projektantowi zależało także na tym, by był funkcjonalny. Modułowa konstrukcja daje nieograniczone możliwości łączenia elementów – układ siedzisk może być niepowtarzalny niczym odręczny podpis i stanowić niezależną, efektowną kreację w przestrzeni architektonicznej.

 

Strona

Exit mobile version