Site icon 24pro

Opole: Generalska 2 w programie MdM

Inwestycja spełnia warunki programu MdM – mieszkania dla młodych. Umów się na spotkanie i sprawdź najlepszą ofertę na rynku.

Atlantis-Deweloper to firma deweloperska, która wzbudza uznanie na opolskim rynku. Wszelkie działania podejmowane przez nas w obszarze inwestycji mieszkaniowych mają na celu zagwarantowanie komfortu i bezpieczeństwa naszym klientom oraz zapewnienia im pełnej satysfakcji.

Atrakcyjne ceny, dobre lokalizacje oraz gwarancja wysokiego standardu w każdym metrze to dla firmy podstawowe priorytety. Atlantis-Deweloper dba o szczegóły, wybiera innowacyjne rozwiązania i materiały najwyższej jakości. Dlatego tez z powodzeniem realizuje kolejne projekty.

Narodził się więc pomysł budowy apartamentów Generalska 2, miejsce pełne harmonii i przestrzeni. Z połączenia zaawansowanej sztuki architektonicznej i doskonałej technologii budowy powstaje nowe miejsce dla ludzi ceniących komfort, luksus i przestrzeń.

Przemyślane i unikalne rozwiązania architektoniczne zastosowane w aranżacji apartamentów i przestrzeni wokół tworzą niezaprzeczalnie wyjątkowe miejsce.

Apartamenty tworze są z materiałów najwyższej jakości. Oferujemy szeroki wybór powierzchni mieszkalnej od 46,8 m² do 88,9 m². Każdy apartament posiada balkon od 7,4 m² do 35,7 m²

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based’ custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników’]Strona inwestora[/usersultra_protect_content]

[googlemap title=’Generalska 2′ width=780 height=300 zoom=14]Opole, Generalska 2, Poland[/googlemap]

Exit mobile version