Jesteś tutaj
Strona Główna » apartamentowiec » Gdynia: Prestiżowa inwestycja Nowy Kack II w wyjątkowej scenerii

Gdynia: Prestiżowa inwestycja Nowy Kack II w wyjątkowej scenerii

Nowy Kack II to prestiżowa inwestycja powstająca w topowej dzielnicy Gdyni Małym Kacku. Dzięki wyjątkowemu położeniu i kaskadowej zabudowie apartamenty będą posiadać piękne widoki. Na wyjątkowy charakter miejsca ma wpływ jej położenie.

Inwestycja powstaje w dzielnicy Mały Kack – położonej między Gdynią Orłowo, a Sopotem charakteryzującej się niską zabudową, bliskością morza, centrum Gdyni, oraz głównych arterii komunikacyjnych, co sprawia, że w szybki i wygodny sposób możemy znaleźć się wybranym miejscu Trójmiasta. Projekt powstaje w sąsiedztwie pięknego lasu dającego nieograniczone możliwości spędzania wolnego czasu na łonie przyrody. W bezpośredniej okolicy znajdują się liczne przystanki autobusowe, przystanek Kolei Metropolitarnej, liczne sklepy, przedszkola, szkoły i przychodnie.

Trójmiejska inwestycja składać się będzie z trzech kameralnych budynków, zaprojektowanych w nowoczesnym stylu z materiałów o wysokim standardzie z myślą o osobach ceniących walory widokowe, luksus, komfort, elegancję i bliskość miasta. W inwestycji zaprojektowano 18 apartamentów o zróżnicowanych metrażach oraz halę garażową z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi.

Budynki zostaną wyposażone w windę cichobieżną wjeżdżająca na każdą kondygnację, a nawet wprost do wybranych apartamentów. Zaplanowano ciekawy i elegancki wystrój części wspólnych. Apartamenty posiadać będą duże przeszklenia i tarasy, dzięki czemu będą jasne i słoneczne. Dodatkowymi atutami inwestycji są okna w łazienkach w większości apartamentów, a także platformy widokowe na dachu inwestycji w apartamentach na ostatnich kondygnacjach, które za dodatkowa opłatą będzie można rozbudować.

strona biura sprzedaży

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP