Site icon 24pro

Gdynia: 5 listopada Dni Otwarte Skłodowskiej 8

Już w sobotę w godzinach 10:00 – 16:00 zaprasza Margo Deweloper na dzień otwarty na inwestycji Skłodowskiej 8 – Gdynia Grabówek. Mieszkania do odbioru już w tym roku.
Podczas Dnia Otwartego czekają na odwiedzających:
– atrakcyjne rabaty cenowe,
– prezentacja mieszkań i części wspólnych,
– porady architekta wnętrz,
– przykładowe aranżacje mieszkań,
– konsultacje z doradcą kredytowym.

Unikalny charakter inwestycji Skłodowskiej 8 podkreśla nowoczesna architektura oparta na zróżnicowanej pod względem wysokości zabudowie oraz wyjątkowa funkcjonalność i przemyślany rozkład mieszkań. Realizowana jest z wykorzystaniem najnowszych trendów i technologii panujących w nowoczesnym budownictwie, które w połączeniu z wysoką jakością zastosowanych materiałów oraz dbałością o detale zapewni mieszkańcom komfortowe i przyjazne warunki życia.

Nowa inwestycja to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych, dla których ważne jest, by zawsze znajdować się w centrum wydarzeń, a jednocześnie marzących o zamieszkaniu w sąsiedztwie zieleni i ciszy, jakie gwarantuje bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

 

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based’ custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników’]strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

Exit mobile version