Site icon 24pro

Nowe, kameralne osiedle na Ursynowie – Wille Taneczna

Dom Development S.A., lider warszawskiego rynku mieszkaniowego i wiodący deweloper w Polsce, rozpoczął sprzedaż kolejnej inwestycji. Osiedle Mieszkaniowe Wille Taneczna powstanie w zielonej części warszawskiego Ursynowa przy ulicy Tanecznej 61 , w pobliżu ulicy Puławskiej, terenów zielonych i Kanału Grabowskiego. W ofercie znajduje się 119 mieszkań. W ramach inwestycji powstanie dwanaście kameralnych dwupiętrowych budynków wielorodzinnych utrzymanych w modernistycznym stylu. Termin planowanego przekazania gotowych mieszkań to IV kwartał 2017 roku.
Osiedle Wille Taneczna wyróżnia połączenie najnowocześniejszych rozwiązań budowlanych, modernistycznej stylistyki i naturalnej przyrody. Z przestronnych tarasów i balkonów przyszli mieszkańcy będą mogli podziwiać otaczającą budynki zieleń oraz wyjątkowe widoki na Kanał Grabowski, który zasila pobliskie Jezioro Grabowskie. Jednocześnie przyszli mieszkańcy osiedla będą mieli dostęp do rozbudowanej komunikacji miejskiej i rozwiniętej infrastruktury Ursynowa.
Nowa inwestycja Dom Development oferuje łącznie 119 przestronnych i funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanej strukturze i powierzchni. Dzięki niestandardowo dużym przeszkleniom wszystkie mieszkania będą jasne i doskonale doświetlone. Każdy lokal posiadać będzie balkon lub tarasy na ostatnich piętrach. Na parterze zaprojektowano zielone przedogródki – dostępne w cenie mieszkania. Ceny za mkw. kształtują się od 7 660 do 8 500 zł. Dla mieszkańców Osiedla Wille Taneczna przewidziano 129 miejsc garażowych. Cena miejsca standardowego to 30 000 zł, a miejsca ze schowkiem – 36 000 zł. W ofercie znajduje się ponadto 22 komórki lokatorskie, zlokalizowane w garażu podziemnym w cenie 12 000 zł.

Architektura osiedla doskonale wpisze się w otaczający krajobraz. Modernistyczną stylistykę i minimalistyczną formę budynków podkreślą duże tafle szkła, kontrastowe połączenia koloru białego z beżowym na elewacjach, a bryły wyeksponują tarasy na ostatnich kondygnacjach. Dzięki przemyślanemu układowi urbanistycznemu osiedla, większość mieszkań posiada widok na uroczy i malowniczy Kanał Grabowski. Niska zabudowa oraz 10 mieszkań zaplanowanych w każdym budynku podkreślają kameralność osiedla, które może być alternatywą dla osób lubiących także niską zabudowę jednorodzinną. W przestrzeni wspólnej zaprojektowano bogate aranżacje zieleni i elementy małej architektury. W centralnej części działki znajdą się miejsca do rekreacji z funkcjonalnym placem zabaw dla dzieci.
Na życzenie klientów Dział Aranżacji Wnętrz w Dom Development zajmie się wykończeniem mieszkania „pod klucz”, a wcześniej doradzi w wyborze odpowiedniej aranżacji mieszkania na bazie kilkuset wariantów materiałowych i kolorystycznych oraz bogatej oferty wyposażenia kuchennego i łazienkowego.

strona inwestora

Exit mobile version