Site icon 24pro

Czy wygląd i jakość mogą iść w parze z ceną?

Wygląd i jakość – wbrew pozorom te dwie ważne cechy nie muszą iść w parze z wysoką ceną. Tak uważa producent okien Dobroplast, dodając, że coraz więcej partnerów kupuje ich okna, ponieważ jakość stolarki i ich wygląd są cenione zarówno przez osoby samodzielnie wykańczające budowę, jak i przez dużych inwestorów.

Patrząc na dom, blok czy fabrykę nie zastanawiamy się, jakiej firmy są wstawione okna. Dopiero, gdy sami stajemy się inwestorami, ważną rolę zaczyna odgrywać producent. Często głównym kryterium wyboru jest właśnie cena. Na szczęście dzisiaj nie oznacza to, że jesteśmy skazani na nieładne i o niskiej jakości wyroby. Wprost przeciwnie. Konkurowanie samą ceną nikomu z producentów się nie opłaca. Okno w atrakcyjnej dla klienta cenie musi jeszcze charakteryzować się wysoką jakością. Nie bez znaczenia jest również wygląd. Nie zapominajmy, że okna to bardzo ważny element zarówno elewacji zewnętrznej, jak również wykończenia pomieszczeń.

Dobroplast stał się liderem stolarki PCV na rynku krajowym i czołowym producentem okien i drzwi PCV w Europie. Mocne strony firmy, takie jak nowoczesność, duży potencjał produkcyjny, zespół ludzi pracujących z pasją i prorozwojowe nastawienie sprawiły, iż w ciągu kilku lat staliśmy się punktem odniesienia dla wielu firm w środowisku branżowym.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based’ custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników’]Strona firmy[/usersultra_protect_content]

Exit mobile version