Site icon 24pro

Warszawa: 3 grudnia Mikołajkowy Dzień Otwarty w Central Park Ursynów!

Z okazji Mikołajek Strefa Klienta przygotowała dla nowych klientów specjalne atrakcje! Marvipol Development zaprasza do swojej największej inwestycji na Służewcu oraz do skorzystania ze specjalnych promocji. Oferta jest imponująca! Mieszkania w atrakcyjnych cenach: jednopokojowe od 205 tys. zł dwupokojowe od 245 tys. zł i trzypokojowe od 355 tys. zł. To ostatnia szansa na zakup mieszkania z niskim wkładem własnym oraz dopłatą MdM. Central Park Ursynów zaprasza 3 grudnia w godzinach 10-16, ul. Kłobucka13. Przyjdź i zrób prezent swojej rodzinie jeszcze przed świętami!

 

Central Park Ursynów to miejsce dla wszystkich fanów miejskiego życia, pragnących korzystać ze wszystkich jego zalet i uroków. Inwestycja położona jest na terenie ponad 10 hektarów w sercu Ursynowa, co zapewnia doskonałą komunikacje do centrum. Przestrzeń inwestycji została zagospodarowana pod kątem aktywnego wypoczynku, dzięki własnym jeziorom z wydzieloną strefą zieleni, ścieżkami do joggingu, zielonym dziedzińcom każdy aktywny mieszkaniec znajdzie coś dla siebie.
Unikalna architektura inwestycji, kolory i kształty budynków, sąsiedztwo klimatycznych sklepików, kawiarenek, sprawią, że osiedle Central Park Ursynów stanie się twoim azylem. Mieszkańcy będą mieć także do dyspozycji ścieżki spacerowe, boisko do koszykówki, klub fitness, klub malucha oraz wiele innych atrakcji dostępnych w lokalach usługowych.
To idealne miejsce dla osób czynnych zawodowo, rodzin z dziećmi, młodych małżeństw. Osiedle zlokalizowane jest pośród licznych terenów zielonych, przedszkoli, szkół, i centów biznesowych, centrów handlowych. Lokalizacja umożliwia szybki i dogodny dojazd do najważniejszych miejsc Warszawy: biznesowej dzielnicy Mokotowa i Centrum miasta.

Ustawny rozkład mieszkań o wysokości do 3 metrów gwarantują komfort i możliwość adaptacji do własnych potrzeb. Kawalerki o rozkładzie studia mają dodatkowo możliwość wstawienia ścianki działowej i utworzenia dodatkowego pomieszczenia. Każdy lokal posiada przestronny balkon lub taras, a mieszkania na parterze zielone ogrody. Wnętrza klatek zaprojektowane tak, by umożliwiać swobodny dostęp do wszystkich lokali i dwóch wind w obrębie każdej klatki.
Przestronne tereny zielone, ścieżki do joggingu, własne boisko to to tylko niektóre z udogodnień dostępnych dla mieszkańców. Marvipol pomyślał także o miłośnikach rowerowych wycieczek, na terenie osiedla jest już dostępna stacja Veturilo „Central Park Ursynów”, która stanowi idealne połączenie do najbliższych stacji: Poleczki Business Park, Metro Ursynów czy Cybernetyki.

 

strona inwestycji

Exit mobile version