Site icon 24pro

Warszawa: Bemowo Park 1-2 kwietnia zaprasza na Dni Otwarte

Dor Group organizuje w najbliższy kwietniowy weekend Dni Otwarte. Bemowo Park zaprasza odwiedzających 1-2 kwietnia. Najbliższa edycja Dni Otwartych odbędzie się odbędzie się pod hasłem Inteligenty Dom: Komfort, Oszczędność, Bezpieczeństwo.

Bemowo Park to nowa inwestycja dewelopera o ugruntowanej pozycji na rynku warszawskim Dor Group. Budynek powstanie na Bemowie u zbiegu ulic Lazurowej, Dywizjonu 303 i Łokuciewskiego. Bemowo to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy i jednocześnie z uwagi na rozwiniętą infrastrukturę najchętniej wybierana przez klientów. Te walory zdecydowały o wyborze Bemowa jako miejsca naszej przyszłej inwestycji.

Na osiedlu Bemowo Park docelowo znajdzie się 305 lokali mieszkalnych. Inwestycja zaprojektowana przez renomowane biuro MKC Architekci będzie znakomitym przykładem realizacji, gdzie umiejętnie połączono walory funkcjonalne i estetyczne. W tak zaprojektowanej przestrzeni swoje miejsce znalazły rozkładowe mieszkania w najbardziej poszukiwanych metrażach. Różnorodny rozkład, przestronne i słoneczne wnętrza oraz szeroki wybór metraży pozwolą wybrać mieszkanie odpowiadające każdym potrzebom. W pierwszym etapie architekci zaplanowali małe kawalerki od 27 m2, które dzięki przestronnym tarasom i balkonom będą wymarzonym pierwszym lokum dla młodych ludzi, niewielkie lokale dwupokojowe o metrażach 36 – 44 m2 idealne dla młodych par a małe trzypokojowe lokale o metrażu od 53 do 57 m2 będą przytulnym miejscem dla rodzin.

Niewątpliwym atutem obiektu będzie starannie zaprojektowany i zagospodarowany teren wspólny z dużą ilością dekoracyjnej zieleni. Na wewnętrznym dziedzińcu zaplanowano plac zabaw dla dzieci, alejki spacerowe i elegancką zieleń.

 

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based’ custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników’]strona inwestora[/usersultra_protect_content]

 

[googlemap title=’Bemowo Park’ width=790 height=300 zoom=14]Warszawa, Łokuciewskiego, Poland[/googlemap]

 

 

 

Exit mobile version