Jesteś tutaj
Strona Główna » Inspiracje » Wnętrza » pokoje » biuro » Desito zegary do Twojego Wnętrza

Desito zegary do Twojego Wnętrza

Radość z upływu czasu, który niezmiennie nas zmienia i kształtuje, radość ze spotkań z najbliższymi i celebrowania z nimi ważnych momentów. Desito Design dba o to, by każdy taki moment mógł zostać uświetniony oryginalnym prezentem – łączącym w sobie wyrazistą estetykę i niosącym za sobą symbolikę tego, co w życiu najważniejsze – czasu.

Desito Design to zespół pasjonatów – artystów i projektantów nowoczesnego wzornictwa, którzy stworzyli unikatowe zegary do mieszkań. Inspiracją stały się style z różnych zakątków świata – dlatego motywy skandynawskie płynnie przeplatają się tymi egzotycznymi. Nie bez znaczenia jest fakt, że wszystkie produkty projektowane i wytwarzane są w Polsce.

Tarcze zegarów Desito Design charakteryzują się wysokiej jakości wydrukiem. Pomimo upływu czasu zachowują one swój pierwotny koloryt, a barwy pozostają soczyste. Tarcze wykonane są z solidnej i wytrzymałej sklejki liściastej wodoodpornej o grubości 18 mm. Ich sercem jest bardzo cichy mechanizm płynący.

Projekty nadruków realizowane są w oparciu o najnowsze trendy, z zachowaniem wysokiej dbałości o szczegóły i detale. Projektanci mają możliwość personalizowania swoich produktów – dostosowania ich pod każdym względem do potrzeb klientów. Współpracując z firmami, Desito Design  pomaga stworzyć wyjątkowe prezenty dla ich partnerów, pracowników i kontrahentów. Tworzy gadżety na zamówienie z uwzględnieniem wysokich wymagań, zarówno mniejszych jak i większych nakładów.

strona firmy

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP