Site icon 24pro

Dni Otwarte już w sobotę – Baltic Park, Stegna!

Dni Otwarte 18 lipca. Poznaj wakacyjne apartamenty na sprzedaż położone tylko 5 minut od plaży! W programie animacje dla dzieci: dmuchana zjeżdżalnia, malowanie twarzy i upominki dla gości. Baltic Park w Stegnie jest jedną z najciekawszych i najlepiej położonych inwestycji na wschodnim wybrzeżu Bałtyku. Wybudowane zostały dwa kameralne budynki, zlokalizowane w pięknym sosnowym lesie w odległości zaledwie kilkuminutowego spaceru do morza.

 

Nowoczesne budynki o eleganckiej architekturze, duże okna i przeszklone balkony pozwalają docenić komfort wypoczynku w rewelacyjnej lokalizacji tylko 550 metrów do plaży! Ponadto teren jest ogrodzony i monitorowany z całodobową ochroną. Dla Państwa wygody w budynkach zainstalowano windy, a samochody można wygodnie parkować w garażu podziemnym lub na terenie osiedla.

 

Baltic Park to idealne miejsce dla osób, które marzą o spokoju w swoim apartamencie nad morzem. To również doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Znajdziesz tu nadmorski mikroklimat i gwarantowany wypoczynek od codziennego zgiełku. Warto też rozważyć potencjał inwestycyjny zakupu nieruchomości w takiej lokalizacji. Apartament może na siebie zarabiać przez cały rok. Jest wiele osób poszukujących dogodnego miejsca na wypoczynek nad morzem w odpowiednio wysokim standardzie. Wystarczy im wynająć swój apartament.

 

Stegna to urokliwa, nadmorska miejscowość, położona w doskonałym miejscu – 47 kilometrów od Gdańska, 37 kilometrów od Elbląga, na wschodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Lokalizacja miejscowości w pobliżu trasy S7 łączącej północ Polski z Warszawą sprawia, że mieszkańcy stolicy mogą dotrzeć do tego kurortu w 3,5 godziny.

 

Mierzeja Wiślana słynie z szerokich, piaszczystych plaż, którymi warto spacerować, bez względu na porę roku. Szereg tras biegowych, rowerowych czy też dróg leśnych, a także bliskość Trójmiasta gwarantuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Strona inwestycji

 

[googlemap title=’Baltic Park’ width=790 height=300 zoom=14]Stegna, Lipowa 32, Poland[/googlemap]

 

 

Exit mobile version