Site icon 24pro

Bajkowy świat z lampami dla dzieci Mr. Maria

Każdy najmłodszy wielbiciel kinematografii zna bajkę Miffy. Fantastyczne przygody energicznej, króliczej dziewczynki towarzyszyły wielu dzieciom każdego poranka. Studio dizajnu z Amsterdamu Mr. Maria postanowiło stworzyć lampy w kształcie ulubionych postaci z bajki, aby każdy maluch miał swoich serialowych przyjaciół blisko siebie. Prosta forma o designerskim charakterze spełnia wymagania zarówno rodziców  jak i dzieci.

Lampy dostępne są w różnych rozmiarach i wzorach. Mimo iż przedstawiają motywy z bajek świetnie sprawdzą się nie tylko w pokoju dziecięcym. Klasyczna biel lamp bez problemu wkomponuje się w niejedno  wnętrze. W dzień będzie ciekawą ozdobą a po zmroku delikatnie rozświetli pomieszczenie.

Dzięki regulacji jasności lampki, można uzyskać światło odpowiednie do czytania, do przytulnego nastroju oraz do zasypiania. W Japonii nadal jest w zwyczaju, aby obdarowywać nowo narodzone dzieci laleczkami Kokeshi, mają one przynieść im szczęście i fortunę.

Projektanci, znając niekończącą się wyobraźnie dzieci, stworzyli lampy na których można również siadać i zamieniać się w prawdziwego jeźdźca. Brązowy piesek to druh dziecięcych figli i przejażdżek na grzbiecie.

Wykonana z polietylenu jest  stabilna, trwała i nie nagrzewa się. Wytrzyma nawet najbardziej zwariowane pomysły naszych najmłodszych. A jeśli Twoje dziecko jest zakochane w małym księciu, na pewno wybierze lampę le petite prince.

 

Więcej informacji o lampach Mr. Maria znajdziesz na naszej stronie: http://decomania.pl/pl/c/Mr-Maria/2470

Exit mobile version