Site icon 24pro

7 listopada Drzwi Otwarte Murapolu!

Tylko w sobotę, 7 listopada, kupując mieszkanie Murapolu, nie poniesiesz opłat notarialnych, a kredyt hipoteczny uzyskasz bez prowizji banku. Oszczędź dzięki specjalnym promocjom podczas Ogólnopolskich Drzwi Otwartych.

 

Atrakcyjne rabaty na mieszkania i jedyna taka możliwość, by własne M kupić bez ponoszenia opłat notarialnych i z zerową prowizją za udzielenie przez bank kredytu hipotecznego. To tylko niektóre powody, dla których w sobotę, 7 listopada, warto przyjść na ogólnopolskie Drzwi Otwarte Murapolu. Wydarzenie powinno szczególnie zainteresować tych, którzy szukając mieszkania, nie zapominają o oszczędności. A dzięki promocjom przygotowanym dla Klientów podczas Drzwi Otwartych można jeszcze korzystniej niż zwykle kupić własne mieszkanie. Każdy, kto tego dnia wybierze ofertę Murapolu, zostanie objęty specjalną promocją. Nie zapłaci ani złotówki za udzielenie przez bank kredytu hipotecznego i zyska pieniądze na opłacie notarialnej, bo jej koszt w całości pokryje za Klienta Murapol.

 

Warto pamiętać o tym, że do dyspozycji Klientów przez cały dzień będą specjaliści finansowi, którzy pomogą wynegocjować najkorzystniejsze warunki spłaty kredytu hipotecznego. Dzięki nim unikniecie Państwo kłopotliwych formalności bankowych i szybciej uzyskacie dofinansowanie. Natomiast z asystą profesjonalnych doradców Murapolu dokonacie Państwo wyboru mieszkania najlepiej odpowiadającego potrzebom, a dodatkowo otrzymacie na nie specjalny rabat.

 

 

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based’ custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników’]strona firmy[/usersultra_protect_content

 

Exit mobile version