Site icon 24pro

Zeta Zero nominowana do Polskiej Nagrody Innowacyjności 2016

Marka Zeta Zero została nominowana do Polskiej Nagrody Innowacyjności 2016 w kategorii „Innowacyjna firma”. Kapituła Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości doceniła projekt kolumn głośnikowych – Zeta Zero Orbital360.

Wszystkie produkty ZETA ZERO tworzone są by spełniać życzenia i marzenia najbardziej wymagających melomanów i pasjonatów dźwięku według  zasady- „Luksus dźwięku dla Wybranych”. Polska firma realizując na indywidualne zamówienia do domów i salonów z różnych stron świata kolumny i systemy audio o parametrach najczęściej nieosiągalnych w produktach masowych.

Połączenie nowych technologii głośników wstęgowych i ich dźwięku bez granic z pięknem kształtu to cel programu  ZETA ZERO. Dowiodły tego nagrodzone głośniki Zeta Zero Orbital360. Pierwsze na świecie kolumny wyposażone są w głośniki szerokopasmowe wstęgowe  wszech-kierunkowe. W każdym głośniku jeden zdublowany ringowy układ magnetyczny i elektryczny działający w całych 360 stopniach.

W efekcie kolumny promieniujące energię perfekcyjnie równomiernie w całym pomieszczeniu  360 stopni horyzontalnie wokół kolumny plus karbonowy support cewkowy w kierunku pionowym . Dzięki temu dające fantastyczny akustycznie image i niezwykle realistyczny wyrównany w przestrzeni dźwięk „live”, nieznany z  tradycyjnych kolumn.

Orbital360 zapewnia brak szkodliwej akustycznej kierunkowości kolumny i nie promieniuje energii w postaci skoncentrowanej wiązki „uderzającej” punktowo w uszy słuchacza lub ściany pomieszczenia odsłuchowego. Dzięki wszech kierunkowym wstęgowym głośnikom cały pokój  wypełniony jest w efekcie równomierniej energią akustyczną i muzyką. W efekcie finalnym zupełny brak konieczności siedzenia tylko w jednym punkcie odsłuchowym pokoju. Posiadaczom głośników Zeta Zero Orbital360 daje swobodę siedzenia, poruszania się i odbierania przestrzenności  prezentowanej muzyki nawet z dala od kolumn.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based’ custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników’]strona producenta[/usersultra_protect_content]

 

 

Exit mobile version