Site icon 24pro

10% RABATU NA ZAKUP TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU!

Mota-Engil Central Europe S.A. rozpoczęła przedsprzedaż domów w ramach inwestycji Willanovia. Skorzystaj z atrakcyjnej oferty i wybierz jeden spośród 67 domów, usytuowanych w przepięknej okolicy, w sąsiedztwie Parku Natolińskiego. W naszej ofercie znajdziesz lokale już od 847 400 zł brutto. To wyjątkowa okazja, aby spełnić marzenie o swoim własnym domu.

 

Willanovia to urokliwe i wyjątkowo klimatyczne osiedle 67 domów wybudowanych na tyłach Parku Natolińskiego, przy ulicy Pałacowej, w bezpośrednim sąsiedztwie natury i terenów leśnych.

 

Kameralna osada, zaaranżowana w nowoczesnej architekturze z nutą ponadczasowej elegancji, jest nie tylko oazą bezpieczeństwa, ale również miejscem pełnym pozytywnej energii. Osiedle Willanovia zaprojektowane zostało z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców, również tych najbardziej wymagających, którzy oczekują dużo swobody i jednocześnie cenią sobie doskonałą jakość i wysoki standard wykończenia.

 

 

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based’ custom_message_loggedin=’Only Logged in users can see the content’]strona inwestycji [/usersultra_protect_content]

[usersultra_my_account]

 

[googlemap title=’Willanovia’ width=780 height=300 zoom=14]Warszawa, Pałacowa, Poland[/googlemap]

Exit mobile version